Құрманғазы аграрлы-техникалық колледжі бойынша

Пәндік циклдік комиссия құрамы

І - Арнайы пәндер бойынша

  1. «Тамақтану және сервис» мамандықтары бойынша циклдік бірлестігі

1

Каршигаева С

Өндірістік оқыту шебері

ПЦК төрағасы

2

 Сарсенова К

Директор  оқу ісі жөніндегі орынбасары, арнайы пән оқытушысы

Мүшесі

3

Бекенова А

Арнайы пән оқытушысы

Мүшесі

4

Каримова  А

Арнайы пән оқытушысы

Мүшесі

  1. «Көлік құралдары» мамандықтары бойынша циклдік бірлестігі

1

Бисенов Е

Арнайы пән оқытушысы

ПЦК төрағасы

2

Жандыбаев Е

Директор өндірістік оқу жөніндегі орынбасары, арнайы пән оқытушысы

Мүшесі

3

Казиев Р

Арнайы пән оқытушысы

Мүшесі

4

Қисметоллаев К

Өндірістік оқыту шебері

Мүшесі

5

Байшукенов А

Өндірістік оқыту шебері

Мүшесі

6

Жумалиев Т

Өндірістік оқыту шебері

Мүшесі

7

Камиев Е

Өндірістік оқыту шебері

Мүшесі

  1. «Кәсіпкерлік және басқару» мамандықтары бойынша циклдік бірлестігі

1

Бекенова А

Өндірістік оқыту шебері

ПЦК төрағасы

2

Шамеденова Ж

Арнайы пән оқытушысы

Мүшесі

3

Харисова С

Арнайы пән оқытушысы

Мүшесі

  1. «Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар» мамандықтары 

бойынша циклдік бірлестігі

1

Каримова А

Информатика пәнінің мүғалімі

ПЦК төрағасы

2

 Ахметова Б

Арнайы пән оқытушысы

Мүшесі

3

Линатов Б

Өндірістік оқыту шебері

Мүшесі

  1. «Механика және металл өңдеу» мамандықтары  бойынша циклдік бірлестігі

 

1

Ислямов Н

Арнайы пән оқытушысы

ПЦК төрағасы

2

Казиев Р

Арнайы пән оқытушысы

Мүшесі

3

Ғизатоллаев Н

Өндірістік оқыту шебері

Мүшесі

4

Мұстахимов Е

Өндірістік оқыту шебері

Мүшесі

 

ІІ-Жалпы білім беретін пәндер бойынша

1                 Гуманитарлық пәндер оқытушыларының пәндік әдістемелік бірлестігі

Фамилиясы, аты

Оқытатын пәні

Атқаратын жұмысы

1

Мусаева А

Тарих пән оқытушысы

ӘПК жетекшісі

2

Кульжигитова Б

Орыс тілі және әдебиеті

Мүшесі

3

Хамзина З

Қазақ тілі және әдебиеті

Мүшесі

4

Кажыбаева Г

Ағылшын тілі

Мүшесі

5

Кыдыршаев Ж

Орыс тілі және әдебиеті

Мүшесі

2.      Жаратылыстану-математикалық бағыт  бойынша  оқытушыларының  пәндік әдістемелік бірлестігі

1

Ахметова Б

Математика, физика

ӘПК жетекшісі

2

Тулепбаева А

Физика пән оқытушысы

Мүшесі

3

Каримова А

информатика пән оқытушысы

Мүшесі

5

Дюсембиева А

Химия пән оқытушысы

Мүшесі

3.      Дене тәрбиесі, АӘД және өзін-өзі тану пәндік әдістемелік бірлестік

1

Жүніс А

Дене тәрбиесі пәні оқытушысы

ӘПК жетекшісі

2

Өтеулиев Н

Бастапқы әскери даярлық  пәні оқытушысы

Мүшесі

3

Каражигитова Г

Өзін-өзі тану пәні оқытушысы

Мүшес

 

ІІІ

Тәрбие жұмысы бойынша

1

Тулепбаева А

№33 топ жетекшісі

Бірлестік жетекшісі

2

Каршигаева С

№32 топ жетекшісі

Мүшесі

3

Жүніс А

№34 топ жетекшісі

Мүшесі

4

Ахметова Б

№37 топ жетекшісі

Мүшесі

5

Мусаева А

№38 топ жетекшісі

Мүшесі

6

Хамзина З

№41 топ жетекшісі

Мүшесі

7

Дюсембиева А

№42 топ жетекшісі

Мүшесі

8

Каримова А

№43 топ жетекшісі

Мүшесі

9

Бекенова А

№44 топ жетекшісі

Мүшесі

 


Колледждің әдістемелік жұмысы 6 әдістемелік бірлестікке бөлініп ұйымдастырылып келеді. Олар Техникалық мамандықтар, Қызмет көрсету, экономика және басқару, Энергетика және құрылыс, Тілдер және қоғамдық пәндер, Жаратылыстану пәндері, Дене тәрбиесі және алғашқы әскери дайындық пәні бірлестіктері.

 

Бірлестік атауы

Мамандықтар

Бірлестік жетекшісі

 

Мамандық бірлестіктері

1

Техникалық мамандықтар

Фермер шаруашылығы, Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану, Ауыл шаруашылығы техникасын техникалық қызмет

көрсету және жөндеу

Бисенов Ермеккали

2

Қызмет көрсету, экономика және басқару

Тамақтандыруды ұйымдастыру, Есеп және аудит

Кульжигитова Баян Суюндуковна

3

Энергетика және құрылыс

Дәнекерлеу ісі, Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану

Ислямов Нұрлыхан

 

Жалпы білім беру пәндері бірлестігі

Бірлестік атауы

Пәндер

Бірлестік жетекшісі

1

Тілдер және қоғамдық пәндер

Қазақ тілі, орыс тілі, ағылшын тілі, Қазақстан тарихы, Дүние жүзі таризы, Қоғамтану

Шамшеденова Айман Бисембаевна

2

Жаратылыстану пәндері

Математика, Информатика, Химия, Биология, Физика

Ахметова Баян Хисмовна

3

Дене тәрбиесі және алғашқы әскери дайындық пәні

Дене тәрбиесі,

Алғашқы әскери дайындық

Жүніс Айдынғали

 

Мәтін қосу үшін формасы

Защитный код Суретті жанарту